Kalėdinės fotosesijos mūsų studijoje

Taip jau nutiko, kad Kalėdų eglė surado mus, o ne mes ją! Norite visos istorijos? Kviečiame Jus į mūsų fotostudiją! Papasakosime apie kalėdinius stebuklus, fotografuosimės, kepsime sausainius, darysime kalėdinius vainikus, kursime atvirukus, pūsime sniegą ir ne tik!

Atsiliepimai apie vestuvių fotografus žurnale 'Santuoka'

Karolina ir Jevgenij išskirtinio grožio pora ne tik išvaizda, bet ir artimumu viens kitam. Todėl ir vestuvių nuotraukos yra tokios lengvos, šviesios ir mielos. Keletas jų yra žurnale skirtame jaunavedžiams, taip pat atsiliepimas apie savo išsirinktus vestuvių fotografus, kuris mus labiausiai pradžiugino. Dar rasite daug praktininių patarimų kaip organizuoti šią nepaprastą šventę, kad būtų ne tik vestuvių nuotraukos gražios, bet ir šventė smagi.

Nuostabūs vestuvių prisiminimai iš Italijos

Lietuvoje artėjant rudeniui ir vėl su malonumu prisimename Italiją, kurioje saulė ir šiluma lankosi kur kas ilgiau.

Nepaisant, kad gimtas Lietuvos kraštas bet kokiu oro mielas, švęsti vestuves piečiau taip pat turi savo privalumus: puikų orą, nepakartojamą kraštovaizdį ir architektūrą, pažinimo džiaugsmą ir neišdildomus įspūdžius. Taip nutiko ir mūsų porai, Algiui ir Jurgitai, kurie priesaikas pasakė Orvieto miesto kotokombose, o šventė alyvuogių giraičių apsuptoje sodyboje.

Natūralu, kad už viso to yra nematomas žmogus, kuris norus paverčia realybe – Ačiū Olga Studio už...

Krikštynos pilnos sutapimų

2017 m. rugpjūčio 24 d. žurnalo "Žmonės" numeryje skaitykite nuostabią Godos Jokubaitienės sūnaus Motiejaus krikšto istoriją. Šios mums labiausiai išsiskyrė ne tik puikiai organizuota švente, žinomais svečiais, jaukia atmosfera, bet ir netikėtai sutiktais žmonėmis. Visų pirma, nuostabų plovą virė ir svečius vaišino vienų iš pirmųjų mūsų fotografuotų vestuvių jaunikis Kostas "Plovas gamtoje", o dvasinėmis grožybėmis rūpinosi Domantas Razauskas atlikdamas savo autorinius kūrinius. Kur dar smagiau, jei ne tarp savų...

Visi keliai veda į Romą

Kai nežinai, kur galima būtų netikėtai pasipiršti - skrisk į Romą!

Kai nesugalvoji, kur praleisti romantišką savaitgalį - skrisk į Romą!

Kai nežinai, kur būtų galima nepamirštamai prisiekti Meilei - skrisk į Romą!

Kai nežinai, kur būtų galima labiausiai nustebinti Mylimąją - skrisk į Romą!

P.S. tik nepamiršk fotografo!


Sveikiname mamas ir dalinamės naujiena

Šiandien, 2017 m. gegužės 4 d., Vaflių namuose pristatytas pirmasis žurnalo mamoms "Įkvepianti motinystė" numeris. Jame rasite nuostabių istorijų apie mamas, jų šeimas, gyvenimo pasirinkimus ir iššūkius. Smagu, kad viename straipsnyje pristatoma Akvilės istorija apie pirmuosius žingsnius profesionalioje fotografijoje, dviejų sūnų auginimą ir nuosavo verslo kūrimą.

Tačiau didžiausias Ačiū žurnalo autorėms už pasitikėjimą ir kvietimą fotografuoti žinomas mamas, kurių istorijos visuomet įkvepia...

Linkime smagaus skaitymo!

Anne Geddes fotografijų paroda Lietuvoje

Buvo nepaprasta patirtis sutikti vaikų fotografę Anne Geddes, kurios kūdikių nuotraukos žinomos visame pasaulyje... http://www.annegeddes.com/pure-1/

Tačiau šįkart pristatoma itin jautri fotografijų paroda - meningokokinę infekciją išgyvenusių vaikų istorijos...

Plačiau spaudoje: http://www.tavovaikas.lt/idomybes/pasaulinio-garso...

Mūsų nuotraukos spaudoje

2017 m. balandžio 27 d. žurnale "Žmonės" Patricija Žuromskytė - Gadžijeva pasakoja apie savo artimą ryšį su mama. Tikimės tai atsispindi nuotraukose. Nepaprastas artumas jautėsi visos fotosesijos metu, buvo miela bendrauti ir fotografuoti.


Šiemet vestuvių fotografavimo sezoną atidarome Italijoje!

Šiemet sezoną atidarome Balandžio 1 d. Italijoje. O gera žinia Jums, kad balandžio 1-5 d. būsime Romoje ir mielai susitiktume su itališkai nusiteikusia pora :)

"Gražios vestuvių nuotraukos - nuo ko tai priklauso"?

Išaušo ta diena, kai norisi dalintis patirtimi! Dažnai susitikus su poromis pajaučiame, kad mūsų supratimai dėl kuklių vestuvių skiriasi. Juk kuklu nereiškia pigu ir atvirkščiai, brangios vestuvės nereiškia prabangios vestuvės. Mums kaip fotografams nuotraukos būna gražios ne tik dėl gerai krentančios šviesos, ar gražių drabužių, nebūtinai dėl gamtos ar senos architektūriškai idealios bažnytėlės. Mylime savo klientus ir mums idealiausios nuotraukos būna tada kai jose pagauname žėrinčias akis, ar dovanojams šypsenas vienas kitam. Mes už natūralias ir tikras emocijas!

Atsiliepimai iš organizatorių apie dalyvavimą vestuvių parodoje

Džiaugiamės, kad šįkart buvome įvertinti ne tik už reprezentuojamas vestuvių nuotraukas, bet ir fotografų stendo įrengimą, bei komunikaciją su parodos dalyviais. Smagu, kad kūrybiškumas ir originalumas vertinamas visur ir visada.

Vestuvių fotografai parodoje "Mūsų vestuvės"

Puiki proga susitikti, susipažinti ir pasidalinti patirtimi. Turėsime naująjį išmanųjį albumą, nuotraukų portfolio, o svarbiausia, lauksime Jūsų su šypsenomis ir staigmenomis...

Mes spaudoje

Pirmoji paroda atidaryta Vilniaus gimdymo namuose! Nuotraukos ant drobių buvo padovanotos įstaigai. Dalinamės atgarsiais iš parodos ir žinoma esame dėkingi mūsų mūzoms: Rasai, Laurai, Austėjai, Jolantai, Jurgitai, Martynai, Linai, Aurelijai, Ievai, Aušrai,Mortai, Gertrūdai, Daliai, Jurgitai,Kristinai,Rusnei, Neringai, Kotrynai,Miglei,Mantei ir dar būsimoms šio projekto dalyvėms!

Mamų radijas kalbina

Ar kada susimąstėte, kad būtent nėštumas ir kūdikio gimimas gali padėti atrasti tikrąjį AŠ? Trumpai, kaip pašaukimas tapo darbu.

Padėka mamai

Nes padėkoti MAMAI privalu!
Naudokis proga ir išsiųsk sveikinimą mamai jau šiandien.

Velykinė fotosesija arba patarimai kaip fotografuoti vaiką

Noriu visus Jus pasveikinti su Šv. Velykom! Palinkėti, kad per šventes atrastumėte kokį nors naują pašaukimą, ar kad Jus kas nors maloniai nustebintų, taip, kaip tai nutiko man! Gana nuvalkiota frazė, kad mūsų vaikai yra mūsų mokytojai man tapo praktiškai įgyvendinta! Noriu šiek tiek pasidalinti patyrimais kuriuos padėjo atrasti ir patvirtinti mano sūnus.
Kaip ir eilinį ketvirtadienį atsikėlėme įprastai ir pradėjome ruoštis į darželį, mažiukas apsikabinęs tėtės koją sekiojo paskui, vyresnėlis dūko lovoje pareikšdamas, kad šiandien jis neis į darželį,nes nori dirbti su mama.

Sakūrų žydėjimo laikas

Vilniuje jau tampa tradicija, kad šalia Swedbanko terasos esančiame Sakurų parke, balandis sukviečia vis daugiau žmonių. Tai nebūtinai tik fotografai, ar pietaujantys vilniečiai. Vis daugiau pozuojančių merginų, tiek profesionalių modelių tiek "selfius kepančių" padaugėjo ir paprastų žmonių iš kitų miestų, tiek moksleivių, tiek senjorų.

Razauskai Atelier nuotraukos Latvijoje

Labai džiaugiamės, kad mūsų draugams (Kyta.lt) taip sekasi rinkoje, ir štai Latvijoje jau rašo apie jų gražiuosius drabužėlius. Smagu matyti ne tik modeliukus kurie gyvena Razauskų dirbtuvėlėse, tačiau geri jausmai aplanko kai žinai, kad nuotraukos pasiekia ir užsienio rinkas.Dalinamės su Jumis straipsniuku iš "vaikų pasaulio" parodos Latvijoje.